Uudised

KÜTUSELISA ON NOVEMBRIS 6.5% - 22. oktoober 2018. a.

Kütuselisa on igakuiselt muutuva protsendiga. Maailmaturu kütusehinna muutumise korral on DHL'il õigus korrigeerida kütusele kohandatud lisatasu 1 (üks) kord kalendrikuus. Kütuselisa arvestuse aluseks on kauba laadimise kuupäev (mitte tellimuse esitamise kuupäev)

 Loe lähemalt ...
TÄHELEPANU: DHL Freight lauatelefonid ei ole enam kasutusel, väljaarvatud üldnumber - 17. oktoober 2018. a.

Hea klient ja koostööpartner! Käesolevalt anname Teile teada, et meie lauatelefonid ei ole enam kasutusel. Erandiks on üldnumber +372 6808400, mis on jätkuvalt kasutuses. Kui soovite ühendust saada oma Freight kontaktiga, palun helistage mobiilile.


 Loe lähemalt ...
Tööpakkumine KONTORIASSISTENT – KLIENDITEENINDAJALE - 24. september 2018. a.
Otsime oma nooruslikku ja sõbralikku klienditeenindusosakonda töömahu suurenemise tõttu lisajõudu. Kui oled huvitatud kontoriassistent-klienditeenindaja ametikohast, uuri tööpakkumist lähemalt ja kandideeri. Kandideerimise tähtaeg 14. oktoober. Loe lähemalt ...
Tööpakkumine RAHVUSVAHELISTE MAANTEEVEDUDE EKSPEDEERIJALE - 11. september 2018. a.

Võtame oma Tallinna kontorisse tööle rahvusvaheliste maanteevedude ekspedeerija/veokorraldaja. Kandideerimise tähtaeg 26. september.


 Loe lähemalt ...
Meeldetuletus: Poolas kehtib teatud kaupade veol deklareerimise kohustus - 19. juuli 2018. a.

18.aprillil 2017 jõustunud Poola seiresüsteem SENT sisaldab mitmeid kohustusi kaubasaatja, kaubasaaja ja vedaja ning autojuhi jaoks. Enne veoprotsessi algust Poolast või Poolasse, samuti transiidi korral läbi Poola, kontrollige Poola Rahandusministeeriumi määrusega kinnitatud kaupade loetelu, mille korral tuleb kaubavedu registreerida seiresüsteemis.

 Loe lähemalt ...

Track and trace
   
   
DHL ACTIVETRACKING MOBIILIDELE


  Loe lähemalt

E-Teenused