DHL EUROCONNECT

 

DHL EUROCONNECT – Parima kvaliteediga väiksemahuliste kaupade veoteenus, mis pakub DHL Freight'i ulatusliku terminalide võrgustiku kaudu usaldusväärse ühenduse kõikjal Euroopas, Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas.

DHL EUROCONNECT'i abil veame saadetisi alustel, kastides ja ka vaatides. Meie hoolde võite usaldada lisaks veel erimõõdulise, ohtliku, väärtusliku või  isegi temperatuuritundliku kauba. Garanteerime Teie kaubale kõige otstarbekama ja usaldusväärsema veo.

DHL EUROCONNECT pakub Teile laia valiku võimalusi:

 

  • alustel ja lahtise kauba vedu;
  • usaldusväärsed ja kinnitatud tarnetähtajad uksest-ukseni;
  • igapäevane ühendus kõigi juhtivate ärikeskustega Euroopas;
  • tarnete internetipõhine jälgimis- ja aruandlussüsteem;
  • tellimuse vormistamine ja kauba saatedokumentide printimine e-lahenduste kaudu;
  • CO2 mõõtmine ja kompenseerimine vajadusel;
  • valik muid teenuseid vastavalt Teie erivajadustele.

Kui soovite rohkem infot, siis palun võtke ühendust kohaliku DHL Freight kontoriga  

 


Kolmas otseliin Tallinnast Saksamaale

Saksamaa on ajalooliselt Eesti jaoks suur kaubanduspartner ning alati olnud ka meie klientide jaoks oluline sihtriik. DHL-i jaoks on Saksamaa väravaks sellistesse riikidesse nagu Prantsusmaa, Hispaania, Portugal, Belgia, Holland, Inglismaa, Luksemburg. Siiani väljusime Saksamaa terminalidesse teisipäeviti ja reedeti, klientide soovidele vastu tulles ning meile usaldatud saadetiste profiili analüüsides võtsime vastu otsuse pakkuda Saksamaale lisaväljumist.

Uus väljumine Saksamaale toimub kolmapäeva varahommikul. See võimaldab veel teisipäevasel tööpäeval valminud klientide kaubad laadida koheselt ning saata Saksamaa poole teele. Uue võimalusega paraneb transiidiaeg olenevalt sihtkohast 1-2 päeva.

 


 

Saksamaa on olnud läbi ajaloo Eesti jaoks oluline kaubanduspartner. Meie klientide nõudlus kiirele ja usaldusväärsele kaubaveokoridorile just sellest riigist on kasvanud. Sellest tulenevalt on meil hea meel teatada, et alates novembrist väljub meie EUROCONNECT otseliin Saksamaalt neli korda nädalas, mis muudab kaubavahetuse konkurentsivõimeliste hindadega veelgi kiiremaks ja usaldusväärsemaks.

Kui näiteks Sinu partner Saksamaa tööstuspiirkonnas saab 2 kaubaalust meile üle anda teisipäeval, on kaup Teile Tallinnas kohale toimetatud juba reedel. Täpsemate veograafikute kohta küsige lisainformatsiooni juba täna!

Lisainfo: transport.estonia@dhl.com või telefonilt  6 808 400.